Movies
Ratings
448
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The Invisible GuestRated ★ 5.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Truth About Cats & DogsRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5