Movies
Ratings
726
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 2.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0