Series
Ratings
23
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0- K-ON!Rated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0