Movies
Ratings
619
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
The RestlessRated ★ 1.5
The Scarlet LetterRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
OasisRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 3.0- The LetterRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
Doctor ZhivagoRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.0