Titles you rated
The MatrixRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5