Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 5.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
The StudioRated ★ 4.5- 세계테마기행 - 인샬라, 모로코Rated ★ 4.0
DisclaimerRated ★ 4.0
Iron Chef: Quest for an Iron LegendRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
BeckhamRated ★ 3.5
Agents of MysteryRated ★ 4.0
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 3.5