Movies
Ratings
99
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
BraveRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0