Titles you rated
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Red SorghumRated ★ 4.0
Raise the Red LanternRated ★ 3.5
To LiveRated ★ 3.5- Winter sleepRated ★ 2.0
The Green RayRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.0
The Seed of the Sacred FigRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
Time Still Turns the PagesRated ★ 2.5
All We Imagine As LightRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5