Titles you rated
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 0.5
Another ChildRated ★ 3.5
LifeRated ★ 4.5
Fatal FrameRated ★ 0.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Tigers Are Not AfraidRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0- Invisible 2: Chasing The Ghost SoundRated ★ 0.5
Grave Encounters 2Rated ★ 0.5
About TimeRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 1.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 1.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 0.5
PrometheusRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 1.5