Movies
Ratings
226
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
HowlingRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 2.5
The SpiesRated ★ 3.0