Titles you rated
Lilo & StitchRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
The RoadRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.5