Titles you rated
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
I Am a HeroRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 1.0
La La LandRated ★ 4.5- Proof of InnocenceRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5