Movies
Ratings
704
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Bones & AllRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 5.0- The WickedRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.5