Titles you rated
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 0.5
UpRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 2.0
The Girl Next DoorRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 3.5