Movies
Ratings
641
The RoundupRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.5
The HeatRated ★ 3.0
I Am MotherRated ★ 3.0
One-LineRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0