Titles you rated
Head Over HeelsRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Love ScoutRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The Last EmpressRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Memories of the AlhambraRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Prince HoursRated ★ 2.5
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 5.0
My Roommate is a GumihoRated ★ 5.0