Titles you rated
Letters to JulietRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.5- The ScamRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Bring It On AgainRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 5.0