Titles you rated
Desperate Mr. XRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 0.5
Wedding PeachRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0- FamilyRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Queen of ReversalsRated ★ 4.5
Hogu's LoveRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0