Titles you rated
The ClientRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 1.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 1.5
MasqueradeRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0