Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5
ContactRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0