Titles you rated
Love & DeathRated ★ 4.0
Dept. QRated ★ 4.0
Dune: ProphecyRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Zero DayRated ★ 4.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
American PrimevalRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
EricRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.5