Titles you rated
The HostRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Interview with the VampireRated ★ 4.5
Van HelsingRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.5