Movies
Ratings
373
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 3.5
Paddington 2Rated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 2.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 4.0