Movies
Ratings
106
The DoubleRated ★ 0.5
8 MileRated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5- The ScamRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
JumperRated ★ 1.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0