Titles you rated
Taking WoodstockRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 2.5
The FounderRated ★ 4.0
Mr. DeedsRated ★ 3.0
Big DaddyRated ★ 1.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Grown UpsRated ★ 4.5
Grown Ups 2Rated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
PauletteRated ★ 4.5
The Game PlanRated ★ 4.5
The ProposalRated ★ 3.0
SouthpawRated ★ 4.0