Titles you rated
The Book of EliRated ★ 4.0
My WayRated ★ 4.0
Dead SilenceRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 4.0
The CallRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.5
Shaun of the DeadRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 4.5
Knight and DayRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.0