Movies
Ratings
170
The Classified FileRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 3.5
TakenRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0