Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 4.5
BabygirlRated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.5
HyakuemuRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.5
I Am LoveRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.0
HereticRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.0