Series
Ratings
41- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Desperate Mr. XRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0