Titles you rated
Waiting For RainRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
My BrotherRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Venus TalkRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.5
High SocietyRated ★ 1.5
The WitnessRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0