Titles you rated
Children of A Lesser GodRated ★ 4.5- URAKARARated ★ 2.5
Her Lovely HeelsRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
White NightsRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
StandbyRated ★ 3.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Love RainRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
LastRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5