Movies
Ratings
48
The AttorneyRated ★ 0.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0