Titles you rated
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5
CitrusRated ★ 1.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
- 도라에몽 17기Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5