Titles you rated
My Sassy GirlRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5