Titles you rated
CoralineRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 3.5- 3 Gen. JourneyRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
The SacrificeRated ★ 3.0
A Man Who Paints Water DropsRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.5