Movies
Ratings
447
Death RaceRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5