Series
Ratings
35
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0- Madam SecretaryRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
ARIA The AnimationRated ★ 5.0
Aria the NaturalRated ★ 5.0
Aria the OriginationRated ★ 5.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.5
Ugly AlertRated ★ 2.5
Two WeeksRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5