Series
Ratings
43- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
- The Flying SuperboardRated ★ 5.0
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 1.0
Nobunaga ConcertoRated ★ 4.0
Ryosangata Riko: Mou Hitori no Puramo Joshi no Jinsei Kumitate KiRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 1.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Huh Young Man's Food TravelRated ★ 0.5
Goblin SlayerRated ★ 4.0