Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
You Are My SpringRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.5
My DearestRated ★ 3.5
Detective Academy QRated ★ 4.5
Begin Again Season 3Rated ★ 4.5
EXO Next DoorRated ★ 0.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 2.0