Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
Honest CandidateRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
Sweet & SourRated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.5