Series
Ratings
115
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Camping ClubRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 5.0