Movies
Ratings
25
TwentyRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
Sea FogRated ★ 0.5
300Rated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 2.5
The HostRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 2.5
LucyRated ★ 1.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.0