Series
Ratings
180
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Five FingersRated ★ 2.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5
Fashion KingRated ★ 1.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 2.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 2.5
Ruby RingRated ★ 2.0
Dr. JinRated ★ 1.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
My Precious ChildRated ★ 3.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
- You Are My DestinyRated ★ 3.5
Queen's FlowerRated ★ 1.5
Love RainRated ★ 0.5
East of EdenRated ★ 3.0
Two MothersRated ★ 2.5
Heartless CityRated ★ 3.0