Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
MontageRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 1.0