Titles you rated
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0