Movies
Ratings
17
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0