Titles you rated
CocoRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
RageRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 1.5
The Life of David GaleRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
No Way OutRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
The AviatorRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
Blue VelvetRated ★ 3.0
The OrphanageRated ★ 2.5
The Elephant ManRated ★ 4.5
IkiruRated ★ 4.0
ClueRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
K-PAXRated ★ 4.0