Titles you rated
Fashion KingRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Big ManRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Two WeeksRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5