Titles you rated
The Eighth DayRated ★ 5.0
Kramer vs. KramerRated ★ 5.0
Seven PoundsRated ★ 5.0
The RecruitRated ★ 5.0
In the Line of FireRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 5.0
LifeRated ★ 4.5
Game of DeathRated ★ 5.0
8½Rated ★ 5.0
PhiladelphiaRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
The Big BossRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0