Series
Ratings
16
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0